Youtube

Pristatymas

1. Nemokamas atsiėmimas Vilniuje
Prekių užsakymo metu Jums tereikia pažymėti, kad prekes atsiimsite parduotuvėje. Už prekes galima atsiskaityti išansktiniu banko pavedimu arba grynaisiais pinigais. Apie paruoštą užsakymą Jus informuosime telefonu arba el. paštu.
Prekių atsiėmimas:
Pylimo g. 49, Vilnius (žiūrėti žemėlapyje)
Darbo laikas: I-V 08:30 - 18:00 val.
                         VI-VII pagal susitarimą

Dėmesio! Prekes gali atsiimti tik užsakymą pateikęs asmuo arba asmuo, nurodytas užsakymo pateikimo metu. Todėl atsiimant prekes, būtina su savimi turėti asmens tapatybę patvirtinantį dokumentą (ID kortelę, pasą ar naujo pavyzdžio vairuotojo pažymėjimą).

2. Prekių pristatymas į artimiausią Lietuvos pašto skyrių per 2-3 darbo dienas.
Užsakytas prekes už 2,30 € mokestį* galite atsiimti iš Jums artimiausio Lietuvos pašto skyriaus. Prekių užsakymo metu Jums tereikia pasirinkti Lietuvos pašto skyrių.
Užsakytas prekes iš Lietuvos pašto skyriaus būtina atsiimti per  vieną mėnesį  po patvirtinimo, kad užsakymas jau yra Lietuvos pašto skyriuje. Apie atvykusį užsakymą Jus informuosime telefonu arba el. paštu.
Dėmesio! Prekes gali atsiimti tik užsakymą pateikęs asmuo arba asmuo, nurodytas užsakymo pateikimo metu. Todėl atsiimant prekes, būtina su savimi turėti asmens tapatybę patvirtinantį dokumentą (ID kortelę, pasą ar naujo pavyzdžio vairuotojo pažymėjimą).
* - norint atsiskaityti grynaisiais pinigais arba banko kortele pašto skyriuje, taikomas Lietuvos pašto nustatytas 1,40 € papildomas mokestis.

3. Prekių pristatymas Jums patogiu adresu per 1-2 darbo dienas.
Užsakytos prekės už 2,97 € fiksuotą mokestį* pristatomos iki pat gavėjo durų be kitų papildomų mokesčių. Prekių užsakymo metu Jums tereikia pažymėti, kad prekes atsiimsite per kurjerį. Užsakytas prekes Jums pristatysime ne vėliau kaip per 2 darbo dienas po mūsų patvirtinimo, kad išsiuntėme prekę. Prieš pristatydamas prekes, kurjeris telefonu suderins Jums patogią prekių pristatymo vietą ir laiką.
* - pristatymo metu atsiskaitant grynaisiais pinigais arba kortele kurjeriui, taikomas papildomas 1,40 € mokestis.

Užsakytoms prekės kurių svoris viršiją 5 kg yra taikomi šie įkainiai:
nuo 5-7 kg. taikomas 3,90 € mokestis;
nuo 7-10 kg. taikomas 4,90 € mokestis;
nuo 10-30 kg. taikomas 5,90 € mokestis;
nuo 30-50 kg. taikomas 7,90 € mokestis;

Kuršių nerijos mokestis
Taikoma siuntoms, siunčiamoms iš siuntėjo buveinės gavėjo adresu, į pašto skyrius ir iš siuntų savitarnos terminalo gavėjo adresu, papildomas mokestis 29,70 

4. Prekių atsiėmimas LP Express siuntų terminale
Jei jūsų mieste yra LP Express siuntų terminalas galite prekes už 1,97 € mokestį bet kuriuo paros metu atsiimti jame. Kai siunta bus terminale Jūs gausite sms žinutę ir elektroninį laišką su unikaliais PIN kodais, kuriuos įvedę į terminalą atsiimsite siuntą. Siuntos Vilniuje pristatomos per 1-2 darbo dienas, į kitus miestus per 2-3 darbo dienas.

Pasitikrinti kur yra LP Express siuntų terminalai galite adresu: https://www.lpexpress.lt/Savitarnos-terminalai/Vietu-sarasas.html

Bendrosios paslaugų naudojimosi taisyklės: https://www.lpexpress.lt/Taisykles/

5. Prekių pristatymas per 24val.

Jei prekės prireikė skubiai, ją už 3,9 € mokestį išsiųsime per autobusų siuntas, taip užsakymas Jus pasieks per 24val. Jį galėsite atsiimti savo miesto autobusų stotyje.

SVARBU! Pristatymo terminas skaičiuojamas nuo kitos išsiuntimo dienos. Siuntos siunčiamos darbo dienomis.

6. Administravimo mokestis

Administravimo mokestis skirtas padengti sandėlio sistemų palaikymo ir prekių paruošimo proceso sąnaudas. Jis taikomas užsakymams, kurių krepšelio suma yra mažesnė nei 15,00 €.
Pavyzdžiui:

  • Jeigu Jūsų bendra prekių krepšelio suma neįskaičius pristatymo ar atsiėmimo mokesčių (jeigu tokie yra), mažesnė nei 15,00 €, papildomas 0,50 € administravimo mokestis bus taikomas;
  • Jeigu Jūsų bendra prekių krepšelio suma neįskaičius pristatymo ar atsiėmimo mokesčių (jeigu tokie yra), didesnė nei 15,00 , administravimo mokesčio mokėti nereikės.


Nemokamas pristatymas

 

Šis žymėjimas reiškia, kad nurodytai prekei taikomas nemokamas pristatymas kurjeriu į jūsų namus.

 

Šis žymėjimas reiškia, kad nurodytai prekei taikomas nemokamas pristatymas į artimiausią jūsų pašto skyrių.

Šis žymėjimas reiškia, kad nurodytai prekei taikomas nemokamas pristatymas į LP Express siuntų terminalą.